KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139295
nr 1313 9295
Oidentifierad konstnär. Signerad, båtmotiv. Olja på pannå, 19x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:48:04
100 kr
200 kr